August 2013

Zpátky do školy/Back to school special

29. august 2013 at 20:25 | Jacqueline |  do it yourself
H
Jak asi jistě všichni víte,za tři dny nám začíná škola:) Vím že pro někoho je blbé takhle řešit co si koupit,oblíct a tak podobně,ale mě to hrozně baví:D Takže se tady pro vás pokusím udělat trošku větší článek o všem co se mi líbí. Jsem inspirovaná mojí úžasnou Bethany a jinými blogerkami:) jo a je to fakt SPECIÁL!

The Creative adult is the child who survived

26. august 2013 at 14:03 | Jacqueline |  days.
Ahoj,jenom vám sem píšu.
Přihlásila jsem se na http://hocz.org,udělala jsem školku,líbí se mi tam ale jsem tam sama:/ nějaký hodný člověk co tam je taky a psal by si se mnou a tak? prosím prosím. kdyžtak si mě přidejte do přátel- Stephanie J. Blakewood. uvítám každého,fakt jsem tam docela sama:( jestli někdo má http://bradavice.eu tak tam jsem taky.
Pomalu ale jistě se začínám připravovat na školu.Těším se na nakupování,tenhle jdu do devítky,a chci mít jiné sešity než ostatní.Taky jsem si zkoušela prohlídnout učebnici fyziky,třeba abych byla trochu napřed a rozuměla tomu,ale omyl. Tam jsou takový nesnesitelný kecy!při čtení toho normálně úplně ztrácím pozornost a vůbec se na to nedokážu soustředit,to prostě nejde.Taky jsem zvědavá na naší třídu,má být totiž nově vymalovaná ze žluré na oranžovou,já tu barvu zrovna nechtěla ale uvidíme.
❤

woaah,Miley to na VMAs pořádně rozjela:D:D A ještě mi řekněte,že není krásná.
Slyšeli jste Wrecking Ball? úžasný
Untitled

22.8.2013

22. august 2013 at 21:14 | Jacqueline |  days.
právě jsem poslala esej na http://bradavice.eu,držte mi palce ať mi to schválejí!:D -neschválili,pff
moje pocity jsou právě..sice už to ze mě vyprchalo,ale nesnáším matku,fakt že jo.víc bych toho vám sem napsala když jsem byla příšerně rozzuřená že jsem dokázala házet věcma,ona je tak,tak..musím odsud vypadnout,doufám že se mi podaří dostat na nějakou školu daleko odsud.
musím říct,že tohle je pro directioners velmi těžký týden.Mě nic z toho nevadí,Sophie se mi líbí,tomu o Ellie moc nevěřím,to s Harrym není zas tak zlé a Zaynovi a Perrie to neeeeskutečně přeju.jenomže některé d z toho mají šílené záchvaty,a pořád na všechno říkají jenom NENENENENENEENENENE. podle mě jsou to hrozně přehnaný reakce,prostě takovýhle situace nezvládáme.
nemůžu se dočkat až pojedem nakupovat,potřebuju spoustu věcí jako beanies,trička,kabelku,džíny,legíny,a tady bych si chtěla koupit to na to ombre,všichni říkají že je to ohrané,ale v mém okolí to nikdo nemá takže si myslím že to je v pohodě:Dza chvíli se blíží škola,možná udělám nějaké články o tom co do školy a tak,třeba jako Bethany dělá videa:)

*ehm ehm,krátký článek*

Space Bound | via Tumblr

Sleeping With Sirens | via Tumblr

Untitled

My favourite music right now

20. august 2013 at 21:04 | Jacqueline |  songy
pardon..ještě vydýchávám červený koberec z Londýnské premiéry filmu TIU,NIKDO mě nikdy neudělal takhle emocionální,jdu se zahrabat protože mám hrozný depky z toho že se třeba takovéhle akce nikdy nezúčastním,nebo že kluky dokonce nikdy neuvidím.. BOOH,vím že vás to vůbec nezajímá,takže mi radši napište jenom 'dobrý songy' ať to máme z krku..

I'm just the Teenage Dirtbag baby

19. august 2013 at 17:04 | Jacqueline |  days.
ou yeah,jsem zpět,jsem zpět,zpět jsem zpátky
Na tomhle coveru jsem teď hrozně závislá.Poslouchám ho když vstávám,poslouchám ho když jedu autobusem do města,poslouchám ho když mi zubařka vrtá zuby a poslouchám ho i teď:D jop,to byl můj den,mimochodem u toho zubaře už jsem byla po 5 za tenhle rok.Vždycky když mi vrtá zuby čumim před sebe na usmívající si lidi s bílýma zubama co si čistí zuby,a přemýšlím o tom jak je zabiju. Bolesti zubů na vás,vy hnusní pracháči co si můžete kompletně vyměnit všechny zuby!

A teď jinak,dlouho jsme se "neviděli" co?:D co prázdniny? já bych vám něco řekla,ale jak jsem si přestala tady dělat deníček tak už nevím,co jak den dělám:D během prázdnin jsem snad doslova dělala jenom dvě věci,ta pouť na začátku prázdnin,o tý už jsem psala, a pak jsem byla na koupališti v Olbersdorfu.Snad jeden svůj pocit si pamatuju.To jak bylo na twitteru to hrozný pozdvižení kolem dokumentu o 1D,protože ta stanice vybrala ty největší krávy a ty z nás directionerek udělaly největší blbce na světě.No je normální líbat lavičku na který seděl Harry? A potkat kluky ehm..64x? A bušit jim na dvěře v hotelu.No říkám vám,udělalo se mi z toho úplně na zvracení.Teda poslední dobou je mi špatně pořád.Velký podíl na tom má asi to,že pořád hraju na počítači Harryho Pottera a Vězně z Azkabanu,a všechno se pořád tak příšerně točí.
Když jsme u Harryho,před týdnem jsem s ním měla maraton!:Dod osmi ráno do dvou ráno jsem jakž takž zkoukla všechny filmy.Hrůza,18 hodin jenom ležet v posteli a jíst,ale díky němu sem to dokázala:3

Nooo..co vám mám sakra ještě napsat!:D chcete být se mnou affs? nevím jak ty starý jestli ještě chtějí,ale jestli nějaký nový,tak menu je odkaz.papa. a prosím,podívejte se na anketu dole,moc by mi to pomohlo:)
(62) harry potter | Tumblr
láskyy
Flowers
láska

Já..Vy.. NO DOPRDELE

17. august 2013 at 20:19 | Jacqueline |  days.
Co jsem to sakra udělala,tohle mě ničí.Blogspot je skvělý ale..po týdnu mě tam přestalo bavit chodit.už jednou jsem z tohoto blogu odešla a.. mám pocit jako by tady byl nějaký magnet který mě pořád táhne sem:D prostě na blogspot nejspíš nepatřím.. chtěli by jste abych to tady obnovila,co?a chtěl by někdo být mým aff?hm? záleží na vás:D
Follow Me on Tumblr http://zihnifend.tumblr.com/

No,asi končím

6. august 2013 at 20:06 | Jacqueline |  days.
No vidíte,30 tisíc návštěvníků:') ..a já odcházím.Vyrážím probádat pro mě neznámý svět blogspotu:3 A věříte že jsem se ho dokonce i naučila používat? jsem boss.nevím proč odsud odcházím,prostě už mi to tady přijde nudné,už jsem tady moc dlouhou dobu.no ono to většinou přestane bavit všechny zrovna v tu chvíli kdy mají největší "slávu":) se svým novým blogspotem plánuju to samé co s tímhle,získat si další čtenáře,psát zase příspěvky..:)
pořád mi říkáte jak tu mám hromady čtenářů,ale přitom jsou většina z nich je zbloudilé duše co ke mě zabloudili jenom díky přesměrování od Googlu,nebo do vyhledávače napsali 1.co dělat když je nuda? 2.jak na Tumblr 3.pokoje (moje nejčtenější články,heh).prostě mám hodně málo čtenářů,a ti ostatní jsou jenom nějací zbloudilci(no dobře,tak 600 zbloudilců za týden) prostě udělám cokoliv abych vás měla,já vás potřebuju!!:D možná si říkáte že jsem kráva když tohle všechno opouštím,ale já mám k tomu své důvody,a navíc,zkuste si mít 20tis+ návštěvnosti,být na blogu 2 roky a vydržet to,tohle zvládnou jenom ti nejsilnější

Blog tu nechci zveřejňovat,protože mi to už nepřijde bezpečné.Jestli ho ale opravdu chcete vidět(a já samozřejmě chci vidět vás),napište mi do komentářů, a já vám ho dám na blog,nebo napište na email,cokoliv prosím!:D potřebuju tam jakoukoliv podporu,protože začátky bývají velice těžké,to už znám.


goodbye | via Tumblr

After all this time?Always.

2. august 2013 at 14:14 | Jacqueline |  me.
naah,potterhead se hlásí.Pottera jsem zbožňovala tak od... 1 třídy? ale nikdy sem se o to nijak moc nazajímala až do nedávna.nebyla jsem jedna z těch co jako malí četli knížky a čekali na premiéry filmu,počítač jsme neměli takže jsem to neměla jak sledovat,a knihy na mě byly moc drahý,jenom jsem prostě sledovala filmy.až tak asi před rokem mě chytl rapl a já se o to začala zajímat víc.sice je to několik roků po premiéře ,ale já se pořád dozvídám nové a nové věci,a momentálně čtu fénixův řád.je to pro mě těžký,už ke čtení nemám chuť jako dřív,takže doufám že 6 a 7 přečtu aspoň do konce devítky. deathly hallows part II,nejlepší film ze všech.teda ostatní jsou taky dobrý,třeba v 6 jsou ty nejlepší hlášky vůbec,ale prostě ten poslední.odhalí se tam proč harry slyší hady,proč byl Snape tak hnusný,že miloval Lily a proč musel zabít Brumbála,a když tam umírali postavy..Remus,Tonksová,Snape,Fred- jeho smrt mě skoro rozbrečela a to není normální,protože já u filmů nebrečím.no,to je asi všechno.už nevím co bych sem psala a taky se trochu bojím sem psát,kvůli něčemu.


prostě takový ty feels