September 2013

Informační článek

30. september 2013 at 20:41 | Jacqueline |  other
Ahoj,takže já vím že tu vůbec nejsem,nepíšu články,neobíhám a tak. Poslední dobou prostě fakt nestíhám,mám toho opravdu hodně. Samé úkoly,prezentace a podobné věci. A to ani nemluvím o úkolech z bradavic,fůů. Bože já jsem nervózní. Zítra máme na seminářích říkat něco o oblíbené knížce,a já to před všema prostě říct nedokážu. A ještě k tomu musím rychle splácat sloh.Ach. Takže,abych to moc neokecávala,potřebovala bych poradit. Na ask který jsem si pro to založila mi můžete psát všechno. Vím že to nikdo neudělá (HA,HA). Ale taky vím,že se mě tu všichni pořád na něco ptají. Třeba ohledně Tumblr. No a já jsem taková že vždycky ráda pomůžu (a taky hrozně ráda někomu radím he he). Můžete mi tam psát své připomínky,otázky na mě nebo na cokoliv jiného,návrhy na články,prostě cokoliv! Budu za to hrozně ráda. Tak Pa

ASK

(jak doufá že si to někdo přečte,lol)

mojeee hihi

I rather wear flowers in my hair than diamonds around my neck☼

19. september 2013 at 19:31 | Jacqueline |  days.
ahojky,jsem tu zase.tenhle týden mi utíká nějak rychle,a ten rozvrh je fakt divnej.pondělí a úterý máme ty nejstrašnější předměty,a pak samý v pohodě.přemýšlím jestli mám jít zítra vůbec do školy,pořád jenom smrkám a bolí mě hlava.fffn.pořád doufám že budem na seznamu na WWA tour,ale nevím no.dnes ukázali další termíny a my zase nikde.tak si říkám jestli kluky vůbec někdy uvidím.
ahh,a zase jsem na hocz:D kdyby měl někdo zájem seznámit postavy,klidně napište sovu:))→Stephanie J. Blakewood. A za chvíli mám první hodinu na Bradavice.eu,to jsem teda zvědavá:Dehm no,co bych ještě napsala.Jo,umim jezdit na skateboardu!! teda není to nic světoborného,ale už se na to nebojím postavit a to je pro mě velký pokrok:D jo,a v pondělí,druhá hodina tělocviku a paní učitelka nás překvapí tím že budem běhat kilák,no skoro jsem umřela:)) ale nakonec jsem to dala:D
zas jsem si změnila twitter a tumblr.teď se mi tam většinou točí všechno kolem 1D jestli někdo chcete tak tady
http://thehipsterhazzablr.tumblr.com/ ten tumblr je nový,a kromě 1d obrázků tam jsou i takové ty roztomilé obrázky na úpravu,obecně tam budu přidávat obrázky s tímhle stylem tak jestli by někdo chtěl,všude followuji zpátky:)
Crazy and Free | via Facebook
harry, | via Tumblr

it all wrked out❀

13. september 2013 at 23:06 | Jacqueline |  days.
Majla
Zdravím✌ Sice nemám náladu na psaní,ale když už jsem tady tak dlouho nebyla.. Nechodím sem,protože moje články už nemají takové ohlasy jako dřív.Sice tu od mého znovuitevření bylo tak..1000 lidí? a já nemám páru kde se tu vzali.takže dál,změnila sem si dess.pár vysvětlivek k obrázkům- harry je můj miláček.taky tam mám obrázek-Proud Hufflepuf.ano správně,já jsem opravdu v Mrzimoru.HOCZ mě chytlo tak moc,že jsem tam každý den.Mám 7 předmětů- Základy magie,přeměňování,kouzelné formule,bylinkářství,lektvary,magické symboly a létání,ale ještě chci na obranu a dějiny:) úplně totálně mě to tam pohltilo,Stephanie tam má kamarády a v mrzimoru jsou fakt úžasní lidi:33 tak dále,viděli jste wrecking ball?určitě jo,no mě se to hrozně líbí,sice sem čekala že s tím kladivem začne mlátit ale ona ho olízne dobrý no,pak nám všem ukazuje svojí boží postavu,jenom se o ní bojím aby nechytla nějakou infekci když se v tom válela:D:D nemůžu uvěřit že Niallovi už je 20,straašně vyrostl:) ve škole je to..no,no jde to,ale popravdě se nemůžu dočkat až odsud vypadnu,od rodiny a z týhle příšerný vesnice.tak,to by bylo asi všechnoo.jo a konečně sem se dokopala k shlídnutí 3série pll,no je to prostě boží.zkusím zítra jít za affs,teda jestli budu moct na počítač.
Untitled