December 2013

New year,new you

31. december 2013 at 19:09 | Jacqueline |  days.
Untitled
Nevím co psát.
Tímhle posledním článkem v tomto roce se s vámi loučím, uvidíme se další rok. Když se ohlédnu, tenhle rok byl pro mě dost přínosný. Konečně jsem se trochu odvázala. Neříkám že tento rok byl skvělý jako pro jiné moje kamarády kteří se setkávali na srazech, navštívili úžasné země nebo třeba byli na konectě někoho kdo jim zachránil život. Všechno jsem to sledovala z dálky, ale konečně můžu s jistou nadějí v hlase říct že příští rok bude úžasný,epický. Alespoň nějaká změna se hodí. A že jich bude. Půjdu na střední. Potkám spoustu nových lidí. Bude mi 15. Opustím tohle hrozné okolí. Změním se vzhledově i vnitřně. Prosím. Já vím,každý 31 prosinec jsem tak pozitivně nabitá:D Bylo to se mnou těžké. Začala jsem se chovat jinak, možná i někoho zklamala. Ale to už není moje starost. Vím. Někdo si říká, proč ten nový rok všichni tak prožívají? jsou to jenom dva dny za sebou. Taky to nějak neprožívám. Sedím u televize, pojídám jednohubky a popíjím šampaňské s miley na obale. Pardon chci říct Hannah. Skoro to nic neznamená, ale pro mě to znamená něco jako novou naději. Prostě že všechno hodím za hlavu a jdu dál. Přeju vám ať se vám to také podaří. Ať se máte v následujícím roce 2014 prostě skvěle.
Tak jo už vím co psát.
Co vánoce? Já dostala všechno co jsem potřebovala. Nějaké oblečení,tričko,legíny,pyžamo, lak, peeling od garnier a řasenku maybelline spolu s baby lips. Dále pak řetízek,soví polštářek ( dobře ten jsem si nadělila samaO:) ),peníze. A ještě pak, Midnight Memories od One Direction a knížku Wreck this journal♥♥♥ Některé moje výtvory v téhle mé vysněné knížce můžete vidět na mém instagramu (janadoanova). Hrozně ráda bych vám o tom natočila video,strašně moc. Možná i natočím ale teď ne,bojím se:D Nejsem připravená natáčet videa které by měl možnost vidět každý, i z mého okolí.
Tak to je asi všechno. Jestli jste to dočetli sem tak ste skvělí a já vás hrozně miluju.

With love
Jacqueline

UntitledTumblrgrunge | via TumblrHAHAHAHAHAHA amoree
Lifesavers<3
Welcome 2014 🎉

I'm half a heart without you

11. december 2013 at 20:43 | Jacqueline |  days.


Mám potřebu napsat sem slovo "promiňte" asi milionkrát. Připadám si jako kdybych tu nebyla snad rok :D Po tom Německu mě to sem přestalo nějak táhnout. A to i do Bradavic. Jestli v blízké době nenapíšu nějaký úkol, učitě propadnu:( ~ Jsem strašně vděčná za to že mě někteří v těch oblíbených blozích pořád máte fakt mooc. Ale víte co mě překvapilo ještě víc? ta ankteta. Můj blog sleduje 88 lidí, jako vážně? (vlastně asi 5 lidí z toho jsem já, ale jenom jsem se na to potřebovala podívat,nehledejte v tom žádné sebenapomáhání!:D) V tom poměru kolik málo mám komentářů mě to sere,ale zároveň je to milý a taky děsivý. Kdokoliv může najít cestu sem a číst si moje zasraný myšlenky. A taky už mě nebaví že sem všichni chodí kvůli tomu článku "Co dělat když je nuda" a pak mi napíšou jak je to trapný. Já sakra nemůžu za to že jsem psala trapný články, pardon že je už taky trochu starouš ten můj blog. ~ A jiný novinky ze života. Pořád se nemůžu rozhodnout nad tou střední. Typical me. Dost se mi líbí soš pro administrativu eu v praze, ale zas si tím nejsem jistá, dojíždět přes sto kiláků? Co si o tom myslíte? No vím že díky kamarádce je to docela možný. Achjo, když tady v kraji se mi nic nelíbí:( ~ Víc než kdy jindy toužím po nových přátelích. Jako víte ne, psát si s někým, a tak. Ale nesmí to být ty příšerný konverzace typu Ahoj,jak se máš? Nechcete někdo? :( Asi mi z toho hrábne.
MIMOCHODEM už tu asi po třetí poslouchám celý Midnight Memories, zaslouží si místo jako 1 ze 4 nejlepších alb for me. Nádherný písničky,prostě všechno.
♡Lorde
♡Sia

Josh/Peeta

:D